Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki i Przesyłki do Anglii

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

przesyłki paczki polska anglia

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

Obecnie bardzo wielu Polaków ma w Anglii rodzinę lub znajomych. Wielka Brytania od kilkunastu już lat jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków emigracji zarobkowej. Nic więc dziwnego, że równolegle rozwija się współpraca handlowa i usługowa pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Współpraca z kontrahentami na wyspach skłania do korzystania z usług kuriera Polska-Anglia. Może się wydawać, że nadani paczki do Anglii wiąże się z wysokimi kosztami i wieloma formalnościami. Nic bardziej mylnego. GlobBox.net to najlepsze rozwiązanie.

 

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi pośrednika pomiędzy kurierem a firmami kurierskimi. Za naszym pośrednictwem możesz składać zlecenia u dowolnych przewoźników, na przykład znanego na całym świecie UPS. Atrakcyjne ceny i wykwalifikowani specjaliści to największe atuty firmy GlobBox.net. To sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich osób planujących wysyłać towary na trasie Polska-Anglia i Anglia-Polska.

 

Powyżej prezentujemy przybliżony cennik nadania przesyłki do Anglii. W przypadku towaru o innych wymiarach lub ciężarze, prosimy o kontakt mailowy na adres wycena@globbox.net. Orientacyjny czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej to od 2 do 4 dni roboczych.

 

Przypominamy o odpowiednim przygotowaniu paczki do nadania. Najlepszy jest karton z grubej tektury. Jeżeli trzeba użyć ponownie tego samego kartonu, należy dokładnie sprawdzić, czy nie ma on uszkodzeń zagrażających bezpieczeństwu zawartości. Delikatne artykuły pakujemy osobno w folię bąbelkową lub papier. Przestrzeń wypełniamy tworzywem amortyzującym, np. folią lub zmiętymi gazetami, aby zawartość nie przemieszczała się w kartonie podczas transportu.

 

Zapraszamy do współpracy już dziś!

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do Wielkiej Brytanii.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ