GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki do USA

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przesyłki paczki polska usa

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma GlobBox.net to nowoczesne punkty paczkowe pośredniczące między Tobą a największymi firmami kurierskimi. Jeżeli musisz wysłać paczki do USA to dobrze trafiłeś. Dzięki nam wyślesz przesyłkę szybko i bezpiecznie, a także w rozsądnej cenie. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam na kompleksową obsługę każdego rodzaju paczek. Dzięki nam wysłanie paczki do USA nie będzie już żadnym problemem, my zajmiemy się wszystkim, a Ty nie będziesz musiał załatwiać żadnych dodatkowych formalności.

 

Pomożemy Ci nadać i odebrać przesyłkę w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jesteśmy doświadczoną firmą, która rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia. Zacznij współpracę z najlepszą firmą na rynku. Współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny biorąc pod uwagę wymagania klientów. Stale rozwijamy swoje usługi, aby sprostać oczekiwaniom naszych obecnych, jak i przyszłych klientów.

 

Wysyłając paczkę do USA za pośrednictwem punktów GlobBox.net, możecie Państwo być spokojni o czas doręczenia. Przesyłka dotrze do adresata w Ameryce już w ciągu 2-4 dni roboczych. 

 

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do USA.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ