Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki i Przesyłki do Niemiec

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

przesyłki paczki polska niemcy

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wysyłanie paczek kurierem do Niemiec

 

Niemcy są najpotężniejszym partnerem handlowym Polski, dlatego też ilości wysyłanych paczek, w szczególności do Niemiec rosną z roku na rok. W znacznym stopniu góruje eksport, co nie oznacza, że import pozostaje w tyle. Liczba importowanych paczek z Niemiec do Polski równiez jest imponująca.

 

 

Nasi klienci dzięki Globbox.net mogą w łatwy sposób zamawiać kuriera (firmy DPD, Fedex, UPS i GLS), który odbierze przesyłkę jeszcze tego samego dnia i doręczy do Niemiec w ciągu 2 dni roboczych.

 

 

Globbox.net specjalizuje się także w importach, które możemy zlecić firmie TNT oraz Fedex. Termin realizacji zleceń również jest ekspresowy w standardzie.

 

 

Ceny przesyłek kurierskich do Niemiec nie przypominają już z tych sprzed lat. Spore rabaty czekają na klientów indywidualnych, a biznesowi mogą liczyć na jeszcze lepsze rabaty.

 

 

Jak wysłać paczkę do Niemiec?

 

 

Wystarczy wejść na stronę główną naszego serwisu oraz wycenić paczkę wpisując wagę/wymiary, a następnie wybierając kraj Niemcy. Wyświetlą się dostępne opcje. Następnie należy postępować zgodnie z opisanymi krokami, opłacić i gotowe!

Prosimy o naklejanie listów przewozowych na paczki.

(GLS przyjeżdza z własnym listem przewozowym)

 

 

 

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do Niemiec.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ

 

 

Wysyłka Palet. Do Niemiec i nie tylko

 

 

Jak tanio wysłać paletę?

 

Wycena palet niczym nie różni się od wyceny innych przesyłek. Cena zarówno palet jak i standardowych przesyłek w kartonach zależeć będzie od gabarytów przesyłki. Ceny europalety do Niemiec, jako palety standardowej rozpoczynają się już od 545 zł brutto. Mamy możliwość wysłania również palety niestandardowej, która podlega indywidualnej wycenie. Zachęcamy do kontaktu przede także firmy wysyłające więcej palet w miesiącu, dla których Globbox posiada oferty dedykowane z biznesowymi cennikami.

 

 

Co wysyłać na palecie?

 

Na paletę należy zapakować wszystkie przedmioty, które ważą od 50 kg w górę, lub te, które najbezpieczniej jest transportować właśnie na palecie. Najczęściej na palecie transportowane są: części samochodowe, narzędzia, materiały budowlane, ogrodnicze, artykuły gospodarstwa domowego czy produkty RTV i AGD.

 

 

Jak zabezpieczyć wysyłany towar?

 

Wysyłana kurierem paleta musi zostać odpowiednio zapakowana, gdyż zapewni to bezpieczne przetransportowanie jej pod wskazany adres, z jednoczesnym zminimalizowaniem ryzyka zwrotu wysyłanego towaru, który podczas transportu mógłby ulec uszkodzeniu. Właściwe przygotowanie palety do wysyłki ma szczególne znaczenie w przypadku transportu poza kraj np. do Niemiec i do Włoch, ze względu na długą trasę, jaką przesyłka musi pokonać. Aby zwyczajnie się nie rozpadła po drodze, poszczególne elementy powinno się układać na wzór „muru”, czyli tak, aby kartony nachodziły na siebie, dzięki czemu cała konstrukcja będzie bardziej wytrzymała. Paleta powinna tworzyć zwartą budowlę, bez wystających elementów poza obrys palety.

 

 

Ile trwa i ile kosztuje wysyłka palet za granicę?

 

Palety zagraniczne wysyłane za pośrednictwem kuriera zazwyczaj są dostarczane w ciągu 3-7 dni roboczych. Nowoczesne pojazdy wykorzystywane przez firmy kurierskie zapewniają szybkie i przede wszystkim bezpieczne dowiezienie przesyłki do celu. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, ponieważ dzięki umowom z najlepszymi przewoźnikami długodystansowymi mamy możliwość zaoferowania korzystniejszej ceny dostępnej na rynku.