GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki do Niemiec

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

przesyłki paczki polska niemcy

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska sąsiaduje z siedmioma krajami, a Niemcy są zdecydowanie najbogatszym z nich. Dlatego też wyjeżdża tam wiele osób, jak również polskie firmy nawiązują współpracę z niemieckimi przedsiębiorstwami. W związku z tym, Polacy często wysyłają paczki do Niemiec, korzystając w tym celu z usług firm kurierskich. Jedną z najlepszych opcji jest w takiej sytuacji skorzystanie z oferty firmy GlobBox.net, która w szybki i tani sposób organizuje transporty międzynarodowe, dostarczając także paczki do Niemiec.

 

GlobBox.net jest operatorem logistycznym, działającym na rynku usług kurierskich od wielu lat i umożliwiającym skorzystanie z oferty kilku przewoźników, między innymi UPS. Ceny są bardzo atrakcyjne, co sprawia, że klienci są zadowoleni i nie szukają innych usługodawców tego typu.

 

Szybki transport także jest atutem tej firmy, zlecenia są realizowane w ciągu dwóch do czterech dni roboczych. W przypadku wybrania transportu lotniczego, przesyłki docierają od jednego do maksymalnie dwóch dni. Wszystkie formalności są załatwiane przez wykwalifikowanych pracowników, pomocnych i służących radą w każdej sytuacji. Jeśli nadawać paczkę do Niemiec, to najlepiej z GlobBox.net.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również najtańszą obsługę przesyłek paletowych. Transport wielkogabarytowych paczek do Niemiec nie musi nadwyrężać budżetu. To sprawdzona opcja podczas przeprowadzek, jak również dla przedsiębiorstw i handlu. Koszt obsługi uzależniony jest od ciężaru przesyłki. Więcej informacji na temat zagranicznych przesyłek paletowych uzyskacie Państwo pisząc na adres mailowy wycena@globbox.net.

 

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do Niemiec.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ