Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki i Przesyłki do Irlandii

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

przesyłki paczki polska irlandia

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za pośrednictwem GlobBox.net możesz wysłać zarówno dokumenty, dowolne paczki oraz większe przesyłki kurierem Polska - Irlandia. Dysponujemy własnymi przewoźnikami, jak również współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, znanymi na całym świecie, m.in. z UPS.

 

Nasze usługi kurierskie obejmują również wysyłki paletowe. Przed zamówieniem tego rodzaju przesyłki prosimy jednak o wcześniejszych kontakt, w celu sprawdzenia naszych możliwości transportowych. Kurier Polska-Irlandia korzysta z transportu lądowego i lotniczego, tak aby Państwa przesyłki docierały bezpiecznie na czas, a koszty obsługi nie były wygórowane. W obsłudze Wysp Brytyjskich obsługujemy cały obszar Irlandii. Główne miasta wysyłki przesyłek do Irlandii to Dublin, Waterford i Cork.

 

Od lat specjalizujemy się w obsłudze kurierskiej Polska-Irlandia. Na wyspie tej żyje wiele polskich rodzin, które utrzymują stały kontakt z bliskimi w Polsce. Przesyłanie dokumentów, paczek, upominków, rzeczy codziennego użytku to dla nas standard. Nasze przesyłki zagraniczne są ubezpieczone. Czas niezbędny na dotarcie paczki do adresata na Wyspach Brytyjskich to około tydzień. Nasza firma jest przyjazna w obsłudze i zorientowana na satysfakcję Klienta. Tylko u nas zamówienie przesyłki międzynarodowej jest tak komfortowe. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, spakować paczkę i czekać na przyjazd kuriera. Będziesz zaskoczony sprawnością naszej obsługi. GlobBox.net to niezawodny transport międzynarodowy.

 

Obsługujemy cały obszar Irlandii, a w szczególności:

 

 

Zapraszamy do współpracy! 

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do Irlandii.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ