GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

Przesyłki kurierskie międzynarodowe

 

Dlaczego warto wysłać przesyłkę zagraniczną z GlobBox.net?

 

GlobBox.net to Twój zaufany Partner w nadawaniu międzynarodowych paczek kurierskich. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie dotrzeć w najdalsze zakątki świata, dostarczając powierzone nam przesyłki bezpiecznie i na czas. Transport lądowy i lotniczy pozwalają nam zoptymalizować koszty oraz czas obsługi. Dostarczamy nadania nie tylko w granicach Unii Europejskiej, ale również do tak dalekich państw jak Chiny, Zimbawbe czy Filipiny. Pamiętajmy, że przesyłki do Rosji mogą być adresowane tylko na adres firmowy.

 

Przekonaj się, że przesyłki zagraniczne nie muszą być drogie. Aby poznać orientacyjny koszt obsługi przesyłki, wybierz interesujący Cię kraj z listy i podaj wymiary swojej paczki. Ponadto w każdej chwili możesz śledzić swoją paczkę on-line, dzięki czemu masz stałą kontrolę nad wysyłką. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, my tylko realizujemy Twoje plany. Naszym priorytetem jest zadowolenie oraz komfort zleceniodawców, dlatego cały czas dokładamy wszelkich starań, aby podnosić standardy i poszerzać paletę oferowanych przez nas usług zagranicznych. Każda Twoja sugestia, jako użytkownika serwisu GlobBox.net, jest dla nas cenną wskazówką.

 

W zakładce "Pozostałe przesyłki" poznasz miejsca, do których mogą trafić Twoje przesyłki. Dowiesz się, że lista kierunków jest naprawdę bardzo długa, dzięki czemu mamy pełną możliwość dopasowania naszych działań do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy zatem do kontaktu, również w przypadku przesyłek o niestandardowych wymiarach i parametrach. Pomożemy Ci w każdej sytuacji.

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ