Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki i Przesyłki do Francji

 

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

przesyłki paczki polska francja

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Francja to państwo położone w Zachodniej części Europy. Wielu Polaków ma w tym kraju rodziny lub znajomych. Niektóre firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z Francji. W związku z tym pojawia się potrzeba wysyłania paczek do Francji. Wydaje się, że nadanie takiej przesyłki wiąże się z poniesieniem dużych kosztów czy załatwianiem wielu formalności. Nic bardziej mylnego. Fantastycznym rozwiązaniem jest wówczas GlobBox.net, czyli profesjonalna firma pośrednicząca między kurierem a firmami kurierskimi.
 

Wiele polskich firm nawiązuje współpracę z francuskimi spółkami. W Globbox przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla naszych klientów, którym jest potrzebny kurier do Francji. Obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych, którym zależy na tym, by szybko i za odpowiednią cenę wysłać paczki do Francji do rodziny lub znajomych. Globbox współpracuje z 50 przewoźnikami, którzy oferują atrakcyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi klienci po zarejestrowaniu na stronie internetowej mogą sami dokonać wyceny – szybko określić, ile będzie kosztował ich kurier Polska-Francja i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Przesyłki do Francji możesz nadać osobiście w jednym z 5500 lokali – punktów odbioru, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę. Globbox to również gwarancja, że o dowolnej porze odbierzesz prezenty, czy pamiątki przygotowane przez rodzinę. Paczki Francja-Polska również obsługujemy i to na bardzo korzystnych warunkach. Przekonaj się sam, że korzystanie z usług Globbox to wygodny i opłacalny finansowo sposób na wysyłanie paczek między Polską a Francją!


Jak zawsze w przypadku przesyłek międzynarodowych przypominamy o dokładnym przygotowaniu wysyłanych przedmiotów. Pakujemy w nowe lub nienoszące śladów zużycia kartony z tektury falistej. Każdy z przedmiotów oddzielamy od siebie i owijamy papierem lub folią. Wnętrze pudła wypełniamy ścinkami gazet, pomiętym papierem pakowym lub folią bąbelkową tak, aby przedmioty nie przesuwały się. Pamiętamy o dokładnym zaklejeniu dna i wieka kartonu. Takie przygotowanie paczki do Francji sprawi, że z pewnością trafi ona na czas w całości i dobrym stanie. W celu zlecenia przesyłki paletowej zapraszamy do kontaktu.
 
Zapraszamy do współpracy już dziś! 

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do Francji.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ