GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

Paczki do Francji 

 

 

Szybko. Tanio. Pewnie.

przesyłki paczki polska francja

 

WYCEŃ PACZKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Francja to państwo położone w Zachodniej części Europy. Wielu Polaków ma w tym kraju rodziny lub znajomych. Niektóre firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z Francji. W związku z tym pojawia się potrzeba wysyłania paczek do Francji. Wydaje się, że nadanie takiej przesyłki wiąże się z poniesieniem dużych kosztów czy załatwianiem wielu formalności. Nic bardziej mylnego. Fantastycznym rozwiązaniem jest wówczas GlobBox.net, czyli profesjonalna firma pośrednicząca między kurierem a firmami kurierskimi.
 
Możesz nadać swoją przesyłkę m.in. takim przewożnikiem jak UPS. GlobBox.net oferuje bardzo atrakcyjne i niskie ceny. Należy dodać, iż firma GlobBox.net zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą.
 
Usługi firmy GlobBox jest zatem bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wysłać paczkę do Francji. Jak zawsze w przypadku przesyłek międzynarodowych przypominamy o dokładnym przygotowaniu wysyłanych przedmiotów. Pakujemy w nowe lub nienoszące śladów zużycia kartony z tektury falistej. Każdy z przedmiotów oddzielamy od siebie i owijamy papierem lub folią. Wnętrze pudła wypełniamy ścinkami gazet, pomiętym papierem pakowym lub folią bąbelkową tak, aby przedmioty nie przesuwały się. Pamiętamy o dokładnym zaklejeniu dna i wieka kartonu. Takie przygotowanie paczki do Francji sprawi, że z pewnością trafi ona na czas w całości i dobrym stanie. W celu zlecenia przesyłki paletowej zapraszamy do kontaktu.
 
Zapraszamy do współpracy już dziś! 

 

Wyceń i zamów z nami swoją przesyłkę do Francji.

Masz firmę i chcesz wysyłać przesyłki zagraniczne? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. 

 

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ