Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net
 

 

 

Paczki i Przesyłki do Chin

 

przesyłki paczki polska chiny

 

 

 

 

 

Wysyłka paczki do Chin – sprawdź naszą ofertę!

Chiny rozwijają się bardzo dynamicznie, a współpraca między polskimi i chińskimi firmami kwitnie. Codziennie polscy przedsiębiorcy wysyłają tysiące paczek do Chin. Interesuje Cię tania wysyłka do Chin? Chcesz nadać paczki, przesyłki, palety, a może dokumenty? Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy też jesteś klientem indywidualnym, już teraz sprawdź szeroki wachlarz usług, które oferuje kurier do Chin. Obsługujemy zarówno transport drogą lądową, jak i samolotami, a nasze przesyłki są dostarczane we wszystkie rejony Państwa Środka. Spełniamy oczekiwania różnych grup klientów! Dzięki nam nadasz paczkę do Pekinu, Szanghaju, Hongkongu oraz Chengdu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że Twoja przesyłka do Chin może być dostarczona w optymalnym czasie.

Gwarantujemy także bardzo atrakcyjny koszt wysłania paczki do Chin, dzięki któremu możemy śmiało konkurować z innymi podmiotami funkcjonującymi na rynku. Już teraz sprawdź ofertę i skorzystaj z naszych usług!

 

Za naszym pośrednictwem możesz wysłać dokumenty, paczki oraz przesyłki do Chin. Posiadamy własnych przewoźników, a także współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS.

 

Posiadamy, także możliwość wysyłki palet. Z tym, że prosimy wtedy o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia możliwości transportowych.

Transport  paczek realizujemy zarówno drogą lądową jak i lotniczą.

 

Obsługujemy cały obszar Chin

 

Główne miasta wysyłki przesyłek do Chin:

- Pekin

- Szanghaj

- Chengdu

- Hongkong

 

 

Cennik usług na międzynarodowy transport paczek do Chin:

 

 

 

Wymiary: 15/30/35 cm 30/30/60 cm 50/30/60 cm
Waga: 2 kg 15 kg 25 kg
Cena: 220 PLN 650 PLN 950 PLN

 

 

 

Czas dostawy : 2-4 dni robocze