Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

GlobBox.net - NUMER 1 wśród punktów nadań i odbiorów paczek

Dzięki GlobBox.net możesz nadać i odebrać przesyłkę w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu oraz czasie.

GlobBox.net to sieć innowacyjnych punktów paczkowych, współpracująca z ponad 5500 lokalami. Oferujemy szeroki zakres usług kurierskich i obsługi przesyłek. Zapewniamy transport paczek krajowych i międzynarodowych, współpracując z 50 firmami kurierskimi. Proponujemy Ci wygodną i łatwą metodę złożenia zamówienia, wyboru kuriera i najtańszej przesyłki. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie, a w prosty sposób będziesz mógł wycenić paczkę, zamówić kuriera i śledzić Twoją paczkę online. Starannie dobieraliśmy przewoźników, z którymi współpracujemy, dlatego możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo Twojej wysyłki. W przypadku niedostarczenia paczki na czas lub w odpowiednie miejsce, zapewniamy obsługę procedury reklamacyjnej. Naturalnie, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie Twoje paczki zawsze dotarły na miejsce. 

mapa punktów globbox.net

Główne atuty świadczonych przez nas usług to szybkość i bezpieczeństwo.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych: małych i średnich firm, korporacji, sklepów internetowych lub agencji reklamowych. Realizujemy przesyłki zarówno na terenie całego kraju, jak i przesyłki międzynarodowe. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z należytą starannością i dokładnością, dbając o Twoje zadowolenie i wygodę. Nie musisz czekać na kuriera, możesz w dogodnym dla Ciebie czasie i wybranym przez Ciebie miejscu nadać paczkę, lub szybko ją odebrać.

Zależy nam na świadczeniu usług najwyższej jakości i Twoim pełnym zadowoleniu, dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę. Nawiązujemy współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi, nieustannie rozwijamy naszą działalność oraz tworzymy nowe punkty nadawania i odbioru paczek. Jeśli stawiasz na komfort oraz innowacyjne rozwiązania, serwis globbox.net jest stworzony właśnie dla Ciebie. 

Korzystając z naszych usług wspierasz rozwój „Polskiego Sztucznego Serca” – Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Religi. 1% wartości każdej przesłanej wysyłki trafia na konto fundacji.

 

Otrzymane nagrody:

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Skontaktuj się z nami:

Siedziba GlobBox:

40-226 Katowice ul. Bogucicka 7

Nr Tel. (022) 295 15 75

POLUB NAS NA FACEBOOK'U:

 
nasze auta nasze auta