GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

Dlaczego UPS?

ups UPS świadczy usługi w ponad 220 krajach. Firma działa na rynku od wielu lat i codziennie dostarcza do swoich klientów kilkanaście milionów przesyłek, dowolnej wielkości. Ponadto UPS cieszy się dużym zaufaniem społecznym; przewozi przesyłki różnymi środkami transportu, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Ofertę tej firmy stanowią nie tylko usługi transportowe, ale również usługi logistyczne, zapewniając stały przepływ towarów, środków finansowych i informacji. UPS to jedna z najbardziej liczących się firm na globalnym rynku. Dzięki negocjacjom, które prowadzimy z UPS, możesz wysłać swoją przesyłkę tanio i bezpiecznie. 

 

W jaki sposób zamówić kuriera UPS?
Za pomocą naszego serwisu w kilka minut przygotujesz swoje paczki do wysłania. Na stronie głównej znajdziesz odpowiednie narzędzia. W kolejnych krokach przekazujesz tylko swoją przesyłkę do kuriera UPS i śledzisz ją on-line.

 

Jak wygląda współpraca?
Nasza współpraca z UPS pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki negocjacjom, które prowadzimy, możesz zamówić kuriera nawet o 70% taniej, bez zbędnych formalności. Dodatkowym atutem są wygodne opcje doręczania przesyłek – do godziny 9:30 lub do 12:00. W każdej chwili jest dostępny tracking czyli śledzenie przesyłki.

 

Typy przesyłek
Kurier UPS przewozi paczki o małych i dużych gabarytach, ale także przesyłki paletowe czy dłużycowe – to Ty wybierasz jej rodzaj, zaznaczając opcje w przygotowanym przez nas formularzu wyceny.