Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

UPS tanie i szybkie przesyłki kurierskie

 

ups 

UPS przesyłki - jak przebiega zamówienie kuriera UPS

Przesyłki kurierskie UPS od wielu lat docierają w różne zakątki świata, pozwalając realizować cele biznesowe oraz spełniając oczekiwania klientów indywidualnych. Firma zajmuje się spedycją różnego rodzaju pakunków – zarówno małych paczek drobnicowych, jak i wielkogabarytowych, np. umieszczonych na paletach. Przesyłki UPS docierają do adresata zawsze na czas i w nienagannym stanie. Chcesz wysłać paczkę za pośrednictwem UPS? Zamówienie kuriera nie musi Cię dużo kosztować! Korzystając z usług naszej firmy, masz szansę wysłać paczkę nawet do 70% taniej! Jak zamówić kuriera UPS? Sprawdź nasz formularz „UPS wycena”, zaznacz rodzaj paczki i jej parametry, podaj adres dostawy, a następnie wybierz, w jaki sposób opłacisz zamówienie. Kurierzy UPS dostarczą Twoją przesyłkę bezpiecznie i na czas w każdy, nawet najbardziej odległy zakątek świata! Nie zastanawiaj się dłużej – już teraz sprawdź firmę UPS przesyłki kurierskie i skorzystaj z naszej oferty!

 

W jaki sposób zamówić kuriera UPS?
Za pomocą naszego serwisu w kilka minut przygotujesz swoje paczki do wysłania. Na stronie głównej znajdziesz odpowiednie narzędzia. W kolejnych krokach przekazujesz tylko swoją przesyłkę do kuriera UPS i śledzisz ją on-line.

 

Jak wygląda współpraca?
Nasza współpraca z UPS pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki negocjacjom, które prowadzimy, możesz zamówić kuriera nawet o 70% taniej, bez zbędnych formalności. Dodatkowym atutem są wygodne opcje doręczania przesyłek – do godziny 9:30 lub do 12:00. W każdej chwili jest dostępny tracking czyli śledzenie przesyłki.

 

Typy przesyłek
Kurier UPS przewozi paczki o małych i dużych gabarytach, ale także przesyłki paletowe czy dłużycowe – to Ty wybierasz jej rodzaj, zaznaczając opcje w przygotowanym przez nas formularzu wyceny.