Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

InPost tanie i szybkie przesyłki kurierskie

inpost  InPost jako pierwszy przewoźnik w Polsce wzorując się na krajach o wysokiej świadomości ekologicznej „przesadził” swoich kurierów na specjalnie dostosowane rowery do przewozu przesyłek. Dokonał rewolucji na rynku przesyłek listowych, stwarzając poważną konkurencję Poczcie Polskiej. Od 2010 roku uruchomił program „InPost Athletic Team” sponsorujący młodych lekkoatletów. InPost jest firmą, która dynamicznie się rozwija i nieustannie poszerza zakres swoich usług, dzięki temu wysyłasz swoje przesyłki sprawnie, szybo oraz tanio.

 

Usługi InPost
InPost przygotował dla swoich klientów ofertę indywidualną i biznesową. Oprócz znanej już na polskim rynku usługi Paczkomatów, klienci InPost mogą korzystać z wielu innych możliwości i indywidualnie dopasowanych rozwiązań. Dzięki kurierowi InPost wysyłasz paczki nie tylko na terenie kraju, ale też zagranicę, ponieważ firma świetnie radzi sobie również na międzynarodowym rynku. 

 

Dlaczego InPost?
Wybierz InPost, przede wszystkim wtedy, jeśli chcesz wysyłać swoje paczki tanio, a co najważniejsze w wygodnych dla Ciebie opcjach oraz terminach. Czas dostarczenia zawsze będzie krótki, a obsługa kurierska zawsze najwyszżej jakości.