GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

gls GLS Tanie i szybkie przesyłki kurierskie
 “Nastawieni na jakość” to jedno z haseł przewodnich firmy GLS. Ten przewoźnik ma na celu nieustanne zwiększanie jakości usług dla klientów i bycie blisko ich potrzeb. GLS to firma aktywnie wspierająca działania na rzecz ochrony środowiska. Ponadto kurier GLS cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów, którzy niejednokrotnie zaznaczają, że ich przesyłki są dostarczane bezpiecznie i na czas.

 

Usługi GLS
Firmę GLS cechuje solidna, szybka i tania obsługa, oraz odpowiednie dostosowanie ceny do jakości wykonywanych usług. Z kurierem GLS możesz wysłać swoje przesyłki zarówno w kraju, jak i zagranicę. Ceny są uzależnione od ilości zamówionych przesyłek oraz jej wymiarów. Oprócz usług standardowych kurier GLS oferuje szeroką gamę usług dodatkowych, takich jak system zwrotów oraz doręczenia pilnych przesyłek. 

 

Dlaczego GLS?
Najcenniejszą informacją jest fakt, że firma GLS cieszy się bardzo niskim wskaźnikiem notowanych szkód. Twoja przesyłka zawsze zostanie dostarczona, nie tylko szybko, ale także pewnie i bezpiecznie. Kurier GLS udostępnia także kompleksowe śledzenie przesyłek on-line, dzięki czemu zawsze możesz sprawdzić, co dzieje się z Twoją paczką i w jakim miejscu się aktualnie znajduje.