Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

GLS Tanie i szybkie przesyłki kurierskie

gls 

Przesyłki kurierskie GLS – zawsze bezpiecznie i na czas! 

 

Globalne przedsiębiorstwo logistyczne GLS specjalizuje się w usługach kurierskich, zapewniając milionom odbiorców na całym świecie błyskawiczną wysyłkę paczek. Firma obsługuje zarówno przesyłki drobnicowe, jak i paletowe, a swoje usługi kieruje do klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Chcesz tanio nadać przesyłki GLS? Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że Twoja paczka może być dostarczona do adresata szybko i w atrakcyjnej cenie! Już teraz sprawdź nasz formularz wyceny, podaj podstawowe dane i parametry swojej przesyłki. Firma GLS gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo paczek, czym wyróżnia się na tle innych podmiotów ze swojego sektora. Pozwala również na bieżąco monitorować, gdzie aktualnie jest paczka. Zyskaj pewność i postaw na jakość! Skorzystaj z naszych usług, a Twoja przesyłka kurierska GLS dotrze do odbiorcy w nienagannym stanie, niezależnie od tego, czy adresat znajduje się w kraju, czy na drugim końcu świata.

 

Usługi GLS
Firmę GLS cechuje solidna, szybka i tania obsługa, oraz odpowiednie dostosowanie ceny do jakości wykonywanych usług. Z kurierem GLS możesz wysłać swoje przesyłki zarówno w kraju, jak i zagranicę. Ceny są uzależnione od ilości zamówionych przesyłek oraz jej wymiarów. Oprócz usług standardowych kurier GLS oferuje szeroką gamę usług dodatkowych, takich jak system zwrotów oraz doręczenia pilnych przesyłek. 

 

Dlaczego GLS?
Najcenniejszą informacją jest fakt, że firma GLS cieszy się bardzo niskim wskaźnikiem notowanych szkód. Twoja przesyłka zawsze zostanie dostarczona, nie tylko szybko, ale także pewnie i bezpiecznie. Kurier GLS udostępnia także kompleksowe śledzenie przesyłek on-line, dzięki czemu zawsze możesz sprawdzić, co dzieje się z Twoją paczką i w jakim miejscu się aktualnie znajduje.