GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

kex GEIS Tanie i szybkie przesyłki kurierskie
To najmłodsza firma transportowa świadcząca usługi jedynie na terenie Polski. W marcu 2015 roku GEIS wszedł w skład międzynarodowej grupy logistycznej Geis, z siedzibą w Niemczech. Ciągle poszerza zakres swoich usług transportowych i otwiera na nowe rozwiązania. Dzięki usłudze "Pewna paczka" możesz wysłać przesyłkę krajową w ekspresowym tempie, szybko i bezpiecznie. 

 

Usługi GEIS
GEIS ciągle się rozwija i dostosowuje do klientów. Ponadto oferuje wygodne formy nadawania przesyłek i udostępnia pełny monitoring on-line. Oprócz standardowych zleceń kurier GEIS oferuje szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak pobranie gotówkowe, dostarczanie przesyłek w dogodnych godzinach. Możesz wybrać usługę przewozową lub pocztową dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy jesteś Klientem indywidualnym czy biznesowym. 

 

Dlaczego GEIS?
Każda krajowa przesyłka kurierska, którą nadasz z GEIS trafi do odbiorcy, a co najważniejsze koszt usługi będzie niski. Skorzystaj z możliwości nadania taniej przesyłki, porównaj możliwe opcje i znajdź dla siebie najlepszą usługę kurierską. Wyślij swoją paczkę do Polski z kurierem GEIS.