GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

 

fedex FedEx Tanie i szybkie przesyłki kurierskie
FedEx jest światowym liderem w ekspresowych wysyłkach lotniczych. Zaczynając w 1973 roku od czternastu małych francuskich samolotów, FedEx rozwinął swoją flotę do 660 samolotów transportowych i tysięcy ciężarówek. Dziś skupia się na minimalizacji wpływu swojej działalności na środowisko, wprowadzając całkowicie elektryczne samochody transportowe o zerowej emisji spalin. Większość opakowań FedEx zawiera materiały pochodzące z recyklingu.

 

Usługi FedEx
Kurier FedEx oferuje przede wszystkim ekspresowe dostarczanie przesyłek. Dodatkowo, z racji swojej bardzo wysokiej pozycji na międzynarodowym rynku, FedEx dowozi paczki do ogromnej liczby państw na całym świecie. Dzięki rozbudowanej strukturze organizacji firmy, możesz wysłać swoją przesyłkę nie tylko do Europy, ale także do Ameryki Północnej i Południowej czy Azji. 

 

Dlaczego FedEx?
Jeśli chcesz wysyłać przesyłki kurierskie na terenie całego świata, w dowolnym momencie, skorzystaj z usług kuriera FedEx. Możesz mieć pewność, że Twoja paczka krajowa lub zagraniczna zawsze dotrze na czas, niezależnie od tego, gdzie znajduje się odbiorca.