Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

DHL tanie i szybkie przesyłki kurierskie

 

dhl DHL to spółka o ogólnoświatowym zasięgu; codziennie dostarcza do swoich Klientów miliony przesyłek. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że paczki są dostarczane szybko i sprawnie. DHL to składowa spółki Deutsche Post DHL, a ta z kolei jest światowym liderem usług logistycznych oraz pocztowych. Firma DHL na polskim rynku była wielokrotnie nagradzana i gratyfikowana za prowadzoną politykę, dlatego nawiązaliśmy z nią współpracę; również dlatego, żeby zwiększyć Twoje możliwości i pozwolić Ci na wysyłkę wszystkiego, czego chcesz, do dowolnego kraju na świecie. To jedna z niewielu firm, która zdecydowała się na wspieranie branży biomedycznej i ochrony zdrowia poprzez transport produktów farmaceutycznych. Dostarczanie radości, dobrobytu i zaufania to dewiza DHL.

 

W jaki sposób zamówić kuriera DHL?

Za pomocą naszego serwisu w kilka minut przygotujesz swoje paczki do wysłania. Na stronie głównej znajdziesz odpowiednie narzędzia. W kolejnych krokach przekazujesz tylko swoją przesyłkę do kuriera DHL i śledzisz ją on-line.

 

Jak wygląda współpraca?

Nasza współpraca z DHL pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki negocjacjom, które prowadzimy, możesz zamówić kuriera nawet o 70% taniej, bez zbędnych formalności. Dodatkowym atutem są wygodne opcje doręczania przesyłek – do godziny 9:30 lub do 12:00. W każdej chwili jest dostępny tracking czyli śledzenie przesyłki.

 

Typy przesyłek

DHL przewozi paczki o małych i dużych gabarytach, ale także przesyłki paletowe czy dłużycowe – to Ty wybierasz jej rodzaj, zaznaczając opcje w przygotowanym przez nas formularzu wyceny.