Przesyłki kurierskie GlobBox
+48 (22) 295 15 75
globbox@globbox.net

Dlaczego warto skorzystać z usług GlobBox.net?

  • Wysyłamy paczki i przesyłki zarówno krajowe jak i zagraniczne
  • Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi!
  • Mamy ponad 5500 punktów GlobBox w całej Polsce, w których szybko i łatwo nadasz i odbierzesz przesyłki!
mapa punktów globbox.net

Tyle o nas, a co Ty zyskujesz pracując z nami?

Zamawiając z GlobBox.net oszczędzasz, bo możesz wybrać najtańszą opcję wysyłki. Jesteśmy rzetelną i wiarygodną firmą, a naszą misją jest prowadzenie innowacyjnych usług najwyższej jakości. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego wciąż rozwijamy nasze możliwości, a zespół naszej firmy tworzą doświadczeni profesjonaliści.

Chcemy zagwarantować bezpieczeństwo Twojej paczki, dlatego pracujemy jedynie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Ponadto wyręczymy Cię w procedurze gwarancyjnej. Jeśli jednak chcesz dodatkowo zabezpieczyć swoją przesyłkę, możesz skorzystać z dodatkowej opcji ubezpieczenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy nasze Biuro Obsługi Klienta oraz infolinię. Nie musisz czekać na kuriera, możesz w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie opłacić oraz nadać swoją przesyłkę. W kolejnym kroku na naszej stronie, możesz śledzić drogę swojej paczki online 24 godziny na dobę!

Jeśli prowadzisz swój lokal usługowy, otwórz w nim punkt GlobBox! Odnotujesz dodatkowe zyski z wysyłanych paczek, liczba Twoich klientów wzrośnie, a my zapewnimy Ci pełną obsługę logistyczną i nasze call-center. Nadanie paczki w naszym systemie zajmuje mniej niż 45 sekund, odbiór jeszcze mniej, a kurier odbiera paczki codziennie.

Korzystając z naszych usług, wspierasz rozwój „Polskiego Sztucznego Serca” – Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Religi. 1% wartości każdej przesłanej wysyłki trafia na konto fundacji.

NADAJ PACZKĘ NAPISZ DO NAS ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Więcej na temat usług firm kurierskich

 

Jeszcze kilka lat temu chcąc wysłać przesyłkę krajową mieliśmy do wyboru usługi wyłącznie Poczty Polskiej. W ostatnich latach branża kurierska bardzo się rozwinęła, dzięki czemu teraz możemy wręcz przebierać w ofertach przewozowych różnych firm. Mówi się, że konkurencja jest siłą napędową każdej branży i tak jest również w tym przypadku – zmusza przedsiębiorstwa do podnoszenia standardów usług i jednoczesnego obniżania ich cen. Dzięki Globbox.net nasi klienci mają dostęp do całej palety usług kurierskich dostępnych na polskim rynku.

 

Popularne firmy kurierskie w Polsce

 

Zamawiający przez Internet i nie tylko z pewnością zetknęli się z różnymi firmami kurierskimi. Jedną z najpopularniejszych w Polsce jest DHL – niemieckie przedsiębiorstwo działające w segmencie międzynarodowych przesyłek kurierskich, świadczące swoje usługi w ponad 220 krajach. Kolejną firmą, której nazwa nie powinna być Ci obca jest DPD, realizująca wysyłki drogowe po kraju i Europie. Transportem przesyłek drogą powietrzną zajmuje się firma Fedex – amerykańskie przedsiębiorstwo świadczące swoje usługi nie tylko w Polsce, ale też w 210 innych krajach na całym świecie. Na terenie Polski swoje usługi wykonuje też firma GEIS, oferująca konkurencyjne ceny usług dla wszystkich pozostałych firm.

 

Jak zamówić kuriera?

 

Gdy Twoja przesyłka będzie już gotowa do nadania, nie pozostanie Ci nic innego jak tylko zamówić kuriera. Możesz to zrobić telefonicznie, korzystając z numeru 22 295 15 75 lub też za pośrednictwem Internetu na stronie www.globbox.net. Wystarczy wypełnić właściwy formularz, po wysłaniu którego na e-mail przychodzi potwierdzenie przyjęcia zlecenia, a w wybranym terminie zjawia się kurier celem odebrania od nas przesyłki. Szybko, łatwo i przyjemnie.

 

Wycena przesyłki

 

Czy to przez telefon czy przez Internet, najprawdopodobniej zostaniesz poproszony o podanie dokładnych parametrów paczki takich jak waga oraz wszystkie trzy wymiary, na których podstawie przesyłka zostanie wyceniona. To bardzo ważne, aby podać prawdziwe i dokładne wymiary nadawanej paczki, w ten sposób unikniemy nieprzewidzianych dopłat, jakie firma kurierska mogłaby na nas założyć, jeśli dostrzegłaby nieprawidłowości. Im większe gabaryty przesyłki, tym wyższy będzie koszt jej wysłania.

 

Jak zapakować paczkę?

 

Wysyłany przedmiot lub przedmioty powinny zostać właściwie zapakowane, tak aby nie uległy uszkodzeniu w transporcie. W zależności od ich wielkości, można je spakować w koperty lub w kartony. Ważne, by towary o nieregularnych kształtach zostały dodatkowo zabezpieczone wypełnieniem. Pozwoli to uniknąć przemieszczania się zawartości przesyłki podczas transportu. Zawartość paczki w żadnym wypadku nie może wystawać na zewnątrz. Całość powinna zostać odpowiednio zabezpieczona najlepiej taśmą, tak aby podczas przewozu nic nie wypadło.